بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

طرح تابلو آرایشگاه مردانه

بنر لایه باز آرایشگاه مردانه و طرح تابلو بنر پیرایش و آرایشگاه مردانه در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح تابلو آرایشگاه مردانه ، طرح تابلو پیرایش مردانه ، و بنر برای سالن آرایشگاه مردانه استفاده نمایید.

طرح تابلو آرایشگاه مردانه

طرح تابلو آرایشگاه و پیرایش مردانه ، از لایه های زیر تشکیل شده است : وکتور png قیچی و تیغ به صورت طلایی ، وکتور مرد برای آرایشگاه مردانه ، وکتور png اسلیمی و حاشیه طلایی ، تصویر png آیکن های لوازم آرایشگاه مردانه شامل سشوار ، قیچی ، شانه ، موزر، تیغ و ... ، تایپوگرافی طلایی آرایشگاه ، مکانی برای قرار دادن نام آرایشگاه که به صورت پیش فرض قرار داده ایم ، مکانی برای قرار دادن تلفن و نوشته های بنر آرایشگاه مردانه ، خطاطی گریم حرفه ای داماد و ... همانطور که در تصاویر پیش فرض بالا مشاهده می نمایید این طرح بنر لایه باز آرایشگاه مردانه با بک گراند طلایی طراحی شده است.

طرح بنر آرایشگاه مردانه

طرح بنر آرایشگاه مردانه در اندازه استاندارد تابلو ، 300 در 150 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید اندازه آن را نیز تغییر داده و به صورت متناسب تغییر دهید ، در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر آرایشگاه و پیرایش مردانه را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر پیرایش و آرایشگاه مردانه

بنر پیرایش مردانه

طرح تابلو آرایشگاه مردانه

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

کد طرح 2687
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 150*300 CM
حجم فایل 14 MB
قیمت(تومان) 25/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز آرایشگاه مردانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود