بنر قوانین کلاس

بنر قوانین کلاس برای مدرسه دخترانه

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز و قابل ویرایش در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است . شما میتوانید پس از دانلود این طرح در انواع چاپ بنر برای قوانین کلاس در دبستان دخترانه و یا مدارس دخترانه از این طرح استفاده نمایید.

بنر قوانین کلاس برای مدارس دخترانه

لایه باز بوده و دارای قسمت های زیر میباشد : وکتور png تابلو چوبی ، وکتور png ریسه ها رنگی و ریسه ها به شکل پرچم ایران ، وکتور png مداد های رنگی ، وکتور png رنگین کمان در بکگراند بنر قوانین کلاس مدرارس دخترانه و دبستان دخترانه ، وکتور png بادکنک های رنگی ، طرح بکگراند آسمان و سبزه ، متن های قوانین کلاس به همراه تصاویر آن : به آرامی و با نظم وارد کلاس می شویم به همرا تصویر png دو دختربچه دانش آموز در حال رفتن به کلاس ، با دقت به صحبت های معلم گوش می دهیم به همراه تصویر png معلم و دانش آموز ، قبل از صحبت کردن از معلم اجازه می گیریم به همراه تصویر آن ، با معلم و هم کلاسی های خود محترامانه رفتار می کنیم به همراه تصویر معلم و دانش آموز ، در انجام تکالیف خود کوشا هستیم به همراه تصویر دانش آموز در حال انجام تکالیف ، وسایل و برنامه درسی روزانه را همراه داریم به همراه تصویر آن لوازم التحریر ، در کلاس زباله نمی ریزیم و نظافت را رعایت می کنیم به همراه تصویر png سطل زباله، در کارهای گروهی به یکدیگر کمک می کنیم به همراه تصویر مربوطه آن ، در ساعات استراحت در کلاس نمی مانیم به همراه تصویر png دودختربچه دانش آموز در حال بیرون رفتن از کلاس و ... کلیه این قوانین و المانهای مربوطه را میتوانید ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز قوانین کلاس

در اندازه 30 در 42 سانتی متر طراحی شده و با رزرولویشن 300 که دارای کیفیت بالایی میباشد در نتیجه اینکه میتوانید در انواع اندازه های بزرگ تر به صورت بنر مانند 2 در 3 متر استفاده نمایید. شما می توانید از این طرح به عنوان قوانین کلاس برای مدرسه دخترانه استفاده نمایید ( برای مشاهده قوانین کلاس برای مدرسه پسرانه و یا بنر زنگ آراستگی اینجا را کلیک نمایید) در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز این بنر لایه باز قوانین کلاس مدارس دخترانه را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز قوانین کلاس مدارس دخترانه

بنر لایه باز قوانین کلاس

بنر لایه باز قوانین کلاس مدارس دخترانه

 

جدول مشخصات طرح لایه باز بنر قوانین کلاس برای مدارس دخترانه
کد طرح 2307
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 20 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز قوانین کلاس برای مدارس دخترانه