بنر شهادت امام جواد

بنر شهادت امام جواد

  • سه شنبه 24 تیر 1399
  • 696
0ديدگاه

بنر لایه باز شهادت امام جواد

بنر شهادت امام جواد علیه السلام و یا بنر شهادت امام محمد تقی علیه السلام ، در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انوع طرح بنر و پوستر برای شهادت امام محمد تقی و یا شهادت امام جواد (ع) و ... استفاده نمایید با توجه به فرمت این کلیه قسمتهای طرح مورد نظر را می توانید ویرایش نمایید.

بنر لایه باز شهادت امام جواد

بنر لایه باز شهادت امام جواد (ع) از لایه های زیر تشکیل شده است که عبارتند از : تصویر png شمع روشن و ایستاده به همراه پروانه و گل های اسلیمی و مینیاتوری ، تایپوگرافی امام محمد تقی به صورت طلایی به همراه گل و مرغ اسلیمی ، طرح تذهیب در بک گراند ، طرح حاشیه اسلیمی در زمینه طرح ، خطاطی نستعلیق متن بنر سالروز شهادت مظهر جود و سخا و علم و معرفت حضرت امام جواد علیه السلام بر عموم شیعیان تسلیت باد ، وکتور png گل های مینیاتوری و ... که می توانید همه قسمتهای این طرح را ویرایش نمایید.

بنر شهادت امام محمد تقی

بنر شهادت امام محمد تقی (ع) در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در انواع انداره های 2 در 3 متر و ... با توجه به نیاز خودتان استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر شهادت امام محمد تقی را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر شهادت امام محمد تقی

بنر لایه باز شهادت امام محمد تقی

بنر لایه باز شهادت امام جواد

 جدول مشخصات طرح بنر لایه باز شهادت امام جواد (ع)

کد طرح 2695
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 36 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز شهادت امام جواد

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود