بنر روز خبرنگار

بنر روز خبرنگار

در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که میتوانید این طرح را پس از دانلود از گروه طراحی پی اس دی پرینت در انواع چاپ های بنر برای روز خبرنگار و یا انواع چاپ های پوستر برای روز خبرنگار و یا انواع بنرهای تبریک روز خبرنگار و .... استفاده نمایید

بنر لایه باز روز خبرنگار

دارای قسمت های زیر میباشد : متن بنر برای روز خبرنگار : هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار بر کوششگران عرصه رسانه مبارک باد ، که این متن به خط شکسته نستعلیق طراحی شده است ، طرح تذهیب اسلامی در بکگراند بنر روز خبرنگار ، جمله رهبر درباره روز خبرنگار : گزارشگری و خبر رسانی یک حرفه با ارزش است ، وکتور و تصویر png میکرفون ها به عنوان نمادی برای این طرح روز خبرنگار ، وکتور png گل های مینیاتوری ، و ... که همه قسمت های این بنر روز خبرنگار قابل ویرایش و جابه جایی میباشد.

طرح بنر روز خبرنگار

را میتوانید در انواع چاپ های بنر برای روز خبرنگار که برابر با 17 مرداد میباشد و یا انواع پوسترهای روز خبرنگار و ... با کیفیت بالا استفاده و چاپ نمایید سایز در حال حاضر این طرح روز خبرنگار 30 در 42 سانتی متر بوده و دارای رزولویشن 300 بوده که می توانید در انواع بنرهای بزرگ نیز چاپ نمایید بدون افت کیفیت. در تصاویر زیر هم میتوانید نمونه لایه باز این طرح روز خبرنگار را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز روز خبرنگار

بنر لایه باز روز خبرنگار

بنر روز خبرنگار لایه باز

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز روز خبرنگار

کد طرح 2175
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

دانلود بنر لایه باز روز خبرنگار