بنر رایگان عید قربان

بنر رایگان عید قربان

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده که میتوانید این طرح بنر لایه باز عید سعید قربان را به صورت رایگان از گروه طراحی پی اس دی پرینت دانلود نموده و در انواع چاپ های بنر برای عید قربان و یا انواع چاپ های پوستر برای عید قربان و ... استفاده نمایید.

طرح بنر رایگان عید قربان

شامل قسمت های زیر میباشد که عبارتند از : تایپوگرافی عید قربان با عنوان : عید سعید قربان ، متن بنر برای عید قربان : جشن تقرب عاشقان حق مبارک که این متن به خط نستعلیق تهیه و طراحی شده ، جمله حضرت علی درباره عید قربان : عید قربان روزی است که حرمتی بس بزرگ دارد پس خدا را بسیار یاد کنید و از او آمرزش بخواهید. طرح تذهیب اسلامی در بکگراند بنر رایگان عید قربان ، وکتور png گل و مرغ مینیاتوری اسلامی ، طرح اسلیمی و ... که همه قسمت های این بنر رایگان عید سعید قربان قابل ویرایش و جابه جایی میباشد.

بنر لایه باز رایگان عید قربان

دارای کیفیت بالا بوده که میتوانید در انواع سایزهای بنر و پوستر برای عید قربان و ... استفاده نمایید سایز در حال حاضر این طراحی 30 در 42 سانتی متر بوده که می توانید در انواع سایزهای بزرگ بنر استفاده نمایید در تصاویر زیر نمونه های لایه باز و کیفیت این بنر عید قربان می توانید مشاهده نمایید.

 

نمونه لایه باز بنر رایگان عید قربان

بنر لایه باز رایگان عید قربان

بنر رایگان عید قربان لایه باز

 

 

جدول مشخصات بنر لایه باز رایگان عید سعید قربان

کد طرح 2183
فرمت   psd
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) رایگان

دانلود بنر رایگان عید قربان