بنر درست شستن دست ها

بنر درست شستن دست ها

  • چهارشنبه 21 اسفند 1398
  • 1049
0ديدگاه

بنر درست شستن دست

بنر درست شستن دست ها

طرح لایه باز بنر درست شستن دستها و بنر لایه باز آموزش صحیح شستن دستها ، که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که می توانید در انواع چاپ بنر برای درست شستن دست ، بنر آموزش صحیح شستن دست ، بنر لایه باز درست شستن دست ها ، بنر لایه باز آموزش صحیح شستن دستها ، و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز درست شستن دست ها

طرح لایه باز بنر درست شستن دستها ، به صورت لایه باز طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد : تصاویر png آموزش درست شستن دستها که شامل 9 مرحله میباشد به همراه متن درست شستن دست ها برای هر مرحله ، وکتور زمینه ، وکتور موج در زمینه و .... که میتوانید همه قسمت های این بنر آموزش درست شستن و صحیح شستن دستها را ویرایش نمایید و در انواع چاپ بنر و پوستر درست شستن دستها استفاده نمایید.

بنر درست شستن دست

طرح بنر و پوستر درست شستن دستها ، در اندازه 30 در 42 بوده است ، که می توانید این اندازه را تغییر داده و به صورت بنر 2 در 3 متر و یا پوستر های آموزش درست شستن دست ها ، و یا تراکت آموزش درست شستن دستها ، و ... استفاده و چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر و پوستر درست شستن دستها را مشاهده نمایید.

 

نمونه طرح لایه باز بنر و پوستر درست شستن دستها

پوستر درست شستن دستها

بنر لایه باز درست شستن دستها

 

جدول مشخصات بنر لایه باز  درست شستن دست ها

کد طرح 2595
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 8 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز درست شستن دستها

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود