بنر جشن ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

بنر جشن ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه زهرا و یا بنر مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت زهرا سلام الله علیها ، در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید به صورت بنر و یا پوستر برای این مناسبت در انواع سایزهای مختلف استفاده و چاپ نمایید.

بنر مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

بنر لایه باز مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س) از لایه های زیر تشکیل شده است که عبارتند از : تصویر png پرچم به همراه تایپوگرافی یا علی ابن ابیطالب ، تصویر png پرچم به همراه تایپوگرافی یا فاطمه زهرا ، تصویر png پروانه و گل های اسلیمی ، تصویر png گلبرگهای سرح ، طرح تایپوگرافی فاطمه علی به همراه مرغ و گل های اسلیمی ، تصویر png نور در زمینه ، خطاطی نستعلیق متن بنر مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت زهرا سلام الله علیها و حضرت علی علیه السلام ، کادر اسلیمی برای قرارا دادن نام سخنران و ... مکانی برای قرار دادن مکان و زمان برگزاری مراسم و ... که می توانید همه قسمتها را با توجه به نیاز خودتان ویرایش و سپس استفاده و چاپ نمایید.

بنر اطلاع رسانی مراسم جشن سالروز ازدواح جضرت علی و حضرت زهرا

طرح بنر جشن سالروز ازدواج امام علی (ع) و حضرت زهرا (س) در اندازه 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در تصاویر زیر نمونه های لایه باز این طرح بنر مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر مراسم جشن ازدواج امام علی و حضرت زهرا

بنر مراسم جشن سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه

بنر مراسم ازدواج امام علی و حضرت زهرا

 جدول مشخصات بنر مراسم جشن ازدواج امام علی و حضرت فاطمه

کد طرح 2700
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 21 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز مراسم جشن ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود