بنر تعویض روغن

بنر تعویض روغن

  • شنبه 05 مهر 1399
  • 603
0ديدگاه

بنر تعویض روغن

بنر تعویض روغن لایه باز و در فرمت psd بوده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح ، از آن به عنوان طرح تابلو تعویض روغنی و یا طرح تابلو اتوسرویس و یا طرح لایه باز بنر تعویض روغنی و ... استفاده نمایید این طرح در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است که قابل استفاده در انواع طرح بنر تبلیغاتی اتوسرویس در اندازه های مختلف به صورت بنر و طرح تابلو و ... می باشد.

طرح تابلو تعویض روغن

طرح تابلوی تعویض روغنی که نمونه تصوی آن را مشاهده می نمایی دارای قسمتهای زیر بوده است : دوربری تعمیرکار در حال تعویض روغن اتومبیل با لباس فرم و ماشین در بک گراند آن ، متن و نوشته های طرح تابلو تعویض روغن که می توانید به راحتی و به سهولت ویرایش نمایید ، مکانی برای برای دادن نام تعویض روغنی مورد نظر شما ، وکتور png کادرها و حاشیه ها ، دوربری فلیتر روغن و فیلتر بنزین ، دوربری چهارلیتری روغن ، دورری لوگو و آرم شرکت های روغن اتومبیل ، و ... که می توانید همه قسمتهای طرح را جابجا و و ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز تعویض روغنی

بنر لایه باز تعویض روغن در اندازه استاندارد 300 در 130 سانتی متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت اندازه های دلخواه خود نیز استفاده نمایید در تصاویر زیز نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح تابلو تعویض روغن را مشاهده نمایید.

نمونه تصویر طرح لایه باز بنر تعویض روغن

طرح تابلو تعویض روغن

بنر لایه باز تعویض روغن

جدول مشخصات بنر لایه باز تعویض روغن

کد طرح 2751
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 130*300 CM
حجم فایل 38 MB
قیمت(تومان) 30/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز تعویض روغن

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود