بنر تبلیغاتی پیش دبستانی

بنر تبلیغاتی پیش دبستانی و دبستان پسرانه در فرمت psd و لایه باز بوده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح را به صورت بنر تبلیغاتی پیش دبستانی و دبستان برای مدارس پسرانه استفاده نمایید با توجه به فرمت طرح ، کلیه قسمتهای آن را می توانید ویرایش نمایید.

بنر تبلیغاتی پیش دبستانی

طرح بنر لایه باز پیش دبستانی و دبستان پسرانه که نمونه تصویر آن را در بالا مشاهده می نمایید متشکل از لایه های زیر می باشد : وکتور png تابلو چوبی ، تصویر png شکوفه های درخت ، تصویر png طرح تابلو برای قرار دادن نام پیش دبستانی مورد نظر ، وکتور کادر به همراه نوشته ثبت نام شروع شد، تصویر png مرغ و پرنده فانتزی و کودکانه ، وکتور png کادر برای قرار دادن نوشته های آموزشگاه مربوطه ، وکتور png کتاب و لوازم التحریر ، تصویر png معلم به همراه دانش آموزان پسر ، تصویر png بادکنک و لوازم التحریر ، کادر برای قرار دادن نام آموزشگاه و تلفن و ...

بنر ثبت نام پیش دبستانی

همانطور که در بالا گفته شد کلیه قسمتهای این طرح بنر تبلیغاتی پیش دبستانی و دبستان پسرانه را می توانید ویرایش نمایید و در اندازه دلخواه چاپ و استفاده نمایید شما می توانید این طرح را به صورت تراکت برای پیش دبستانی و دبستان پسرانه و ... نیز اشتفاده نمایید در تصاویر زیر نیز نمونه لایه باز این طرح پیش دبستانی و دبستان را مشاهده می نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر پیش دبستانی و دبستان پسرانه

بنر ثبت نام پیش دبستانی

طرح بنر پیش دبستانی

 جدول مشخصات بنر تبلیغاتی پیش دبستانی و دبستان پسرانه

کد طرح 2664
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 CM
حجم فایل 16 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز پیش دبستانی و دبستان پسرانه

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود