بنر لایه باز برای انتخابات مجلس

طرح بنر تبلیغاتی انتخابات

در تصویر بالا می توانید نمونه تصویر این طرح بنر انتخاباتی را مشاهده نمایید طرح بنر تبلیغاتی انتخابات به صورت لایه باز طراحی شده است و در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است. شما می توانید این طرح را پس از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر تبلیغاتی انتخابات و چاپ پوسترهای تبلیغاتی انتخابات و ... استفاده نمایید.

بنر لایه باز تبلیغاتی انتخابات

طرح بنر برای انتخابات در فرمت psd بوده و دارای لایه های زیر می باشد : تصویر png پرچم ایران ، طرح تذهیب در زمینه طراحی ، طرح اسلیمی ، کادر تذهیب دار ، مکانی برای قرار دادن تصویر و نام نامزد انتخاباتی ، شعار برای انتخابات : شهری آباد ایرانی سربلند ، تایپوگرافی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ، وکتور png گل مینیاتوری ، و ... که همه قسمت های این بنر انتخاباتی را می توانید ویرایش نمایید و سپس در انواع چاپ بنر برای انتخابات و یا چاپ پوستر انتخابات مجلس و ... استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز انتخاباتی

طرح لایه باز بنر برای انتخابات در اندازه 30 در 42 و با رزرولویشن 300 طراحی شده و دارای کیفیت بالایی بوده که می توانید در اندازه های 2 در 3 متر و یا سایر اندازه های پوستر انتخاباتی در اندازه های A3 و ... استفاده و چاپ نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این بنر انتخاباتی و یا چاپ پوسترهای انتخاباتی و .... استفاده نمایید.

 

جدول مشخصات بنر لایه باز برای انتخابات
کد طرح 2376
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 cm
حجم فایل 26 MB
قیمت(تومان) 40/000 تومان

خرید و دانلود طرح لایه باز بنر انتخابات

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود.