بنر به عزاداری امام حسین خوش آمدید

بنر به مجلس عزای امام حسین (ع) خوش آمدید ، در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر برای محرم ، و یا چاپ بنر ورودی هیئت برای محرم استفاده نمایید این طرح با توجه به فرمت آن قسمتهای مختلف آن را می توانید ویرایش نمایید.

بنر لایه باز ورودی هیئت محرم

بنر لایه باز به مجلس عزاداری امام حسین علیه السلام خوش آمدید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : خطاطی نستعلیق به عزای امام حسین علیه السلام خوش آمدید ، خطاطی سلام بر حسین به صورت ثلث ، خطاطی اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَيْنِ ، خطاطی شعر باز این چه شورش است که در خلق عالم است باز این چه نوحه چه عذاب و چه ماتم است ، تصویر png گل اسلیمی ، تصویر png نور ، طرح تذهیب در بک گراند طرح ، تصویر png قطره های خون ، و ... همانطور که مشاهده می نماید این طرح بنر محرم به صورت بک گراند سبز تیره به همراه تذهیب های اسلامی طراحی شده است.

بنر لایه باز به عزاداری امام حسین خوش آمدید

این طرح در اندازه استاندارد 300 در 100 سانتی متر و به صورت افقی و با رزولویشن 72 طراحی شده است که می توانید به صورت چاپ بنر برای ورودی هیات ، استفاده نمایید در تصویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر ورودی مراسم محرم را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح بنر لایه باز به عزاداری امام حسین (ع) خوش آمدید

بنر لایه باز به مجلس عزاداری امام حسین خوش آمدید

بنر لایه باز ورودی هیئت

جدول مشخصات بنر لایه باز به مجلس عزاداری امام حسین خوش آمدید

کد طرح 2719
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 100*300 CM
حجم فایل 31 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز به مجلس عزای امام حسین خوش آمدید

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود