بنر آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل بهداشتی

بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل بهداشتی و یا بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن و پیشگیری از کرونا ، ویژه مدارس دخترانه ، در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح ، در انواع چاپ بنر شروع سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا ، و یا چاپ بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن و ... استفاده نمایید این طرح از جمله طرح های بنر مدارس می باشد.

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

طرح بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا ، همانطور که در تصویر بالا مشاهده می نمایید از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر png دانش آموز دختر به همراه لباس فرم مدرسه و ماسک به صورت به همراه کوله پشتی و یا کیف مدرسه با کیفیت بالا ، تصویر png پرچم ایران به شکل ریسه با کیفیت بالا ، وکتور png برگ های درخت و برگه های پاییزی ، تایپوگرافی باز آمد بوی ماه مدرسه ، وکتور png زنگ مدرسه فانتزی ، وکتور png ابر و آسمان ، متن بنر آغاز سال تحصیلی جدید با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، وکتور png گل اسلیمی ، خطاطی نستعلیق متن بنر : فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت مبارک ، متن بنر من ماسک می زنم ، وکتور png ساعت فانتزی و کودکانه ، وکتور png کتاب و لوازم التحریر ، وکتور png جا مداد و مدادهای رنگی و ... که می توانید همه قسمت های این بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن را ویرایش نمایید.

بنر شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن در مدارس

طرح بنر بازگشایی مدرسه ها و ماسک زدن ویژه مدارس دخترانه ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگ تر و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نمونه طرح بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا را نیز می توانید مشاهده نمایید.

بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی

بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

جدول مشخصات بنر لایه باز شروع سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

کد طرح 2733
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 22 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل بهداشتی

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود