بنر بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن

بنر بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن در فرمت psd و به صورت با کیفیت در گروه طراحی پی اس دی پرینت ، تهیه و طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر و پوستر برای بازگشایی دانشگاه و پیشگیری از کرونا ، و یا بنر بازگشایی دانشگاه و پروتکل بهداشتی و ... استفاده نمایید. قسمتهای مختلف طرح را نیز می توانید ویرایش نمایید.

بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن

بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه ها و ماسک زدن از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر png دانشجو به همراه کیف و ماسک به صورت با کیفیت بالا ، دوربری گل اسلیمی ، متن دانشجویان عزیر ضمن سال تحصیلی جدید لطفا ماسک بزنید ، خطاطی شعر مهر چتر خویش را گسترده است هم زبانی همدلی آورده است ، دوربری پرچم ایران با کیفیت بالا ، و ... که می توانید قسمتهای مختلف طرح را نیز ویرایش نمایید.

طرح بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه و پیشگیری از کرونا

طرح بنر لایه باز تبریک آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه و ماسک زدن ، در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگ تر استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا را مشاهده نمایید.

نمونه بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه و پیشگیری از کرونا

بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن

بنر تبریک بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن

جدول مشخصات بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن

کد طرح 2737
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 19 MB
قیمت(تومان) 20/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز بازگشایی دانشگاه و ماسک زدن

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود