بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم

بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع چاپ بنر اطلاع رسانی دهه اول محرم الحرام ، و یا بنر مراسم عزاداری محرم برای دهه اول و ... در انواع سایزهای بزرگ بنر 2 در 3 متر و ... استفاده نمایید.

بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم

طرح بنر محرم به صورت بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم ، طراحی شده است که شامل قسمتهای زیر بوده است : تصویر با کیفیت گند و گلدسته امام حسین (ع) در شب ، تصویر دوربری شده گل اسلیمی و نور شمع ، تایپوگرافی طلایی یا اباعبدالله الحسین ، کارد اسلیمی برای قرار دادن نام سخنران و مداح و زمان و مکان برگزاری مراسم عزاداری دهه اول محرم ، کادر برای قرار دادن نام هیئت مورد نظر شما ، تصویر png حاشیه اسلیمی ، و ... که می توانید همه قسمتهای طرح بنر محرم را ویرایش نمایید.

بنر مراسم عزاداری دهه اول محرم

طرح لایه باز بنر مراسم عزاداری محرم در اندازه استاندارد 30 در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر برای مراسم عزاداری محرم به صورت بنر اطلاع رسانی در انواع سایزهای بنر و پوستر و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر اطلاع رسانی دهه اول محرم

بنر اطلاع رسانی مراسم عزاداری دهه اول محرم

بنر عزاداری دهه اول محرم

جدول مشخصات بنر لایه باز اطلاع رسانی دهه اول محرم

کد طرح 2721
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 27 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر لایه باز مراسم عزاداری دهه اول محرم

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود