بنر+مراسم+شیرخوارگان+حسینی

بنر مراسم شیرخوارگان حسینی

در فرمت psd بوده و به صورت لایه باز در گروه طراحی پی اس دی پرینت تهیه و طراحی شده است طرح بنر لایه باز مراسم شیرخوارگان حسینی به صورت لایه باز بوده که می توانید در انواع چاپ بنر برای مراسم شیرخوارگان حسینی و یا بنر برای مراسم و همایش اطلاع رسانی شیرخوارگان حسینی و ... استفاده نمایید.

بنر اطلاع رسانی همایش شیرخوارگان حسینی

دارای قسمت های زیر به صورت لایه های مجزا میباشد : وکتور png اسلیمی و طرح های تذهیب ، وکتور png کادر ، وکتور png کبوتر ، تایپوگرافی السلام علیک یا علی اصغر علیه السلام . که به خط شکسته طراحی شده ، تایپوگرافی همایش شیرخوارگان حسینی ، کادر برای قرار دادن نام سخنران ، نام مداح ، مکان و زمان ، و ... که همه قسمت های این طرح بنر اطلاع زسانی مراسم و یا همایش شیرخوارگان حسینی را ویرایش و جابه جا نمایید.

بنر همایش شیرخوارگان حسینی

در اندازه 30 در 42 طراحی شده و با رزرولویشن 300 طراحی شده است. شما می توانید اندازه این بنر مراسم شیرخوارگان حسینی را تغییر داده و در اندازه های دلخواه به صورت بنر و یا پوستر در انواع بنرهای همایش شیرخوارگان حسینی به صورت بنر اطلاع رسانی و ... استفاده نمایید در تصاویر زیر نیز میتوانید نمونه های لایه باز این بنر اطلاع رسانی مراسم و همایش شیرخوارگان حسینی را مشاهده نمایید.

 

نمونه بنر لایه باز همایش شیرخوارگان حسینی

بنر شیرخوارگان حسینی

بنر لایه باز مراسم شیرخوارگان حسینی

 
جدول مشخصات بنر لایه باز مراسم و همایش شیرخوارگان حسینی
کد طرح 2243
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 24 MB
قیمت(تومان) 3/000 تومان

دانلود بنر لایه باز مراسم شیرخوارگان حسینی