بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی و ماسک زدن در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود در انواع طرح بنر آغاز سال تحصیلی جدید ماسک زدن و یا بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن و یا بنر آغاز سال تحصیلی جدید و رعایت پروتکل های بهداشتی و یا بنر بازگشایی مدارس و پیشگری از کرونا و ... استفاده نمایید قسمتهای مختلف این طرح را می توانید ویرایش و جابجا نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

بنر آغاز و شروع سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا ، از قسمتهای زیر تشکیل شده است : وکتور png پرچم ایران به شکل ریسه ، تصویر png دانش آموز پسر ماسک زده به همراه کیف مدرسه ، دوربری گل های شاد و رنگی ، دوربری و وکتور png لوازم التحریر کودکانه و فانتزی ، دوربری و وکتور png تخته سیاه به همراه نوشته : آغاز سال تحصیلی جدید طلوع دورباره خورشید مهر مبارک باد ، خطاطی از مهر بیاموزیم آیین شکفتن را ، کادر به همراه نوشته با رعایت پروتکل های بهداشتی کورنا را شکست می دهیم ، نوشته من ماسک می زنم ، وکتور png زنگ مدرسه ، وکتور png کتاب و ساعت به همراه سایر لوازم التحریر کودکانه و فانتزی و ... که می تواید همه قسمتها را ویرایش نماید.

بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

طرح بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن ، در اندازه استاندارد 30  در 42 سانتی متر و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید به صورت بنر 2 در 3 متر و یا بزرگتر به صورت عمودی استفاده نماید این طرح ، مناسب برای بنر مدارس ، و ویژه بنر بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی و ماسک زدن بوده است.

بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی

بنر بازگشایی مدارس به صورت بنر آغاز سال تحصیلی و رعایت پروتکل های بهداشتی و پیشگیری از کورنا ، طراحی شده است که در تصاویر زیر می توانید نمونه طرح لایه باز این طرح بنر بازگشایی مدارس و رعایت پروتکل های بهداشتی را مشاهده نمایید.

نمونه تصاویر طرح لایه باز بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن و رعایت پروتکل های بهداشتی

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و ماسک زدن

جدول مشخصات بنر لایه باز بازگشایی مدارس و ماسک زدن

کد طرح 2726
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 30 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود