بنر بازگشایی مدارس پسرانه و پیشگیری از کرونا

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن و یا بنر بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا در فرمت psd و به صورت لایه باز طراحی شده است که می توانید بعد از خرید و دانلود این طرح در انواع چاپ بنر برای بازگشایی مدارس پسرانه و ماسک زدن و یا بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا و ... برای مدارس پسرانه استفاده نمایید . این طرح بنر مدارس ، ویژه مدرسه های پسرانه می باشد.

بنر لایه باز بازگشایی مدارس و پیشگیری از کرونا

طرح لایه باز بنر آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس پسرانه و ماسک زدن و پیشگیری از از کرونا از قسمتهای زیر تشکیل شده است : تصویر png دانش آموز پسر به همراه لیاس فرم مدرسه و کیف و ماسک به صورت ، خطاطی متن بنر برای آغاز شروع سال تحصیلی جدید : مهر زنگ روشنایی و دانایی ، متن بنر بازگشایی مدارس : بازگشایی گلستان های علم و معرفت بر دانش آموزان مبارک باد ، دوربری گلبرگ ها ، وکتور png کتاب و لوازم التحریر ، دوربری ساعت فانتزی ، وکتور png تخته سیاه به همراه لوازم التحریر مدرسه و نوشته آغاز سال تحصیلی با رعایت پروتکل بهداشتی برابر است با شکست کرونا ، نوشته من ماسک می زنم ، وکتور png پرچک ایران به شکل ریسه ، وکتور png برگ و مرغ فانتزی و ... که می توانید قسمت های مختلف این طرح را می توانید ویرایش نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

این طرح بنر بازگشایی مدرسه و پیشگیری از کرونا در اندازه 30 در 42 سانتی و با رزولویشن 300 طراحی شده است که می توانید در تصاویر زیر می توانید نمونه های لایه باز این طرح بنر بازگشایی مدارس و ماسک زدن ، برای مدارس پسرانه و ... استفاده نمایید.

بنر آغاز سال تحصیلی و پیشگیری از کرونا و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی جدید و ماسک زدن

بنر آغاز سال تحصیلی جدید

جدول مشخصات بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

کد طرح 2730
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 42*30 CM
حجم فایل 16 MB
قیمت(تومان) 35/000 تومان

خرید و دانلود بنر آغاز سال تحصیلی جدید و پیشگیری از کرونا

لینک دانلود طرح پس از خرید شما نمایش داده میشود