بنر پشت مداح برای محرم

بنر پشت سن محرم
 

 بنر+لایه باز+پشت+مداح+محرم

نمونه طرح لایه باز    
 

 بنر سه بعدی پشت سن محرم

 بنر+پشت+منبری+محرم


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز محرم  

کد طرح 1593
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 50*30 cm
حجم فایل 107 MB
قیمت(تومان) 4100

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز پشت سن برای مداح محرم می توان به موارد ذیل اشاره نمود که عبارتند از  : 

طرح بنر پشت سن برای مداح محرم با فرمت psd و به عبارتی به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که از لایه های زیر تهیه و طراحی شده است : وکتور ماه یا png ماه ، وکتور کبوتر حرم، وکتور یا png نقوش اسلامی و اسلیمی در بکگراند طراحی، تصویر نقاشی دیجیتالی مبارک امام حسین (ع) ، وکتور صحرا در زمینه طراحی ، وکتور پرچم سبز محرم یا png پرچم سبز محرم ، تایپوگرافی سه بعدی لبیک یا حسین (ع) وکتور تایپوگرافی سلام بر حسین (ع) به خط ثلث  و ... که تمامی این المانهای محرمی و مذهبی قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر لایه باز پشت سن مداح محرم یا بنر پشت منبری محرم در سایز استاندارد 30 در 50 سانتی و با رزولیشن و dpi 300 طراحی شده است که شما به راحتی می توانید سایز این بنر را به 4 در 6 متر و یا بیشتر و کمتر افزایش دهید بدون هیچگونه افت کیفیت چاپی.

با توجه به رزولیشن بالای طرح بنر پشت سن مداح برای محرم این طرح را هم می توانید به صورت بزرگ در چاپ دیجیتال بنر به عنوان پشت سن مداح یا پشت منبر محرم و هم به صورت افست ماشینی مانند پوستر و ... استفاده و چاپ نمایید

مد رنگی طرح بنر لایه باز پشت سن مداح برای محرم یا بنر پشت منبری محرم cmyk میباشد که این مد رنگی استاندارد انواع چاپ ها و دستگاه ها و ماشین های چاپ میباشد در نتیجه خروجی چاپ این طرح با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت.
حتما هنگام افزایش سایز این بنر یعنی بنر پشت سن مداح محرم این کار را با تناسب انجام دهید تا بهم ریختگی در المانهای طراحی بوجود نیاید.

سایر طرح های بنر محرم را می توانید از این قسمت دانلود نمایید.

طرح های بنر ایستگاه صلواتی محرم را نیز می توانید از این قسمت دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای محرم ,