طرح بنر سالن و آرایشگاه زنانه

 طرح+تابلو+سالن+زیبایی

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+سالن+زیبایی

 طرح+تابلو+سالن+زیبایی


جدول مشخصات بنر تبلیغاتی سالن زیبایی زنانه

کد طرح 1555
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*125 cm
حجم فایل 44 MB
قیمت(تومان) 4000

 .........................................................................................................................

از جمله نکات و ویزگی طرح بنر سالن آرایش و زیبایی زنانه که طرح آن را در بالا مشاهده می نمایید موارد زیر میباشد که عبارتند از : 

طرح بنر لایه باز سالن زیبایی زنانه در سایز استاندارد 300 در 125 سانتی متر و با dpi 72 طراحی شده است که این سایز را می توانید بدون افت کیفیت به سایز مورد نظر و دلخواه خود تغییر و تحول دهید

طرح بنر لایه باز سالن آرایش و زیبایی بانوان  متشکل از لایه های زیر میباشد : وکتور زن یا وکتور سالن زیبایی با کیفیت بالا، وکتور قیچی، وکتور شونه، وکتور مو و قیچی باهم، تایپوگرافی کلمه سالن زیبایی، نام سالن زیبایی که در اینجا پرستو ست، گریم حرفه ای عروس به خط نستعلیق، طرح بوکه در بکگراند طرح، بکگراند جذاب، و .... که همه این لایه ها در نرم افزار قدرتمند فتوشاپ قابل ویرایش و جابه جایی یا حذف و اضافه کردن میباشد.

شما می توانید طرح بنر لایه باز سالن آرایش و زیبایی را هم به صورت افست و هم به صورت دیجیتال و بخصوص چاپ بنر، فلکسی، استیکر، مش و .... چاپ و در تابلو سالن آرایش و زیبایی بانوان و یا در محیط داخلی سالن آرایش و زیبایی بانوان از این طرح استفاده نمایید.

سایر طرح های بنر سالن آرایش و زیبایی را اینجا مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های تراکت سالن زیبایی و آرایش را از اینجا می توانید دانلود و مشاهد نمایید.

سایر طرح های کارت ویزیت سالن زیبایی بانوان رو نیز می توانید از اینجا دانلود مشاهده نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح