دانلود بنر لایه باز عید سعید قربان

 دانلود+بنر+عید+قربان

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+لایه باز+عید+قربان

 بنر+تبریک+عید+قربان


جدول مشخصات بنر و پوستر لایه باز عید سعید قربان

کد طرح 1558
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل 52 MB
قیمت(تومان) 3600

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز عید سعید قربان یا بنر تبریک عید سعید قربان میتوان به نکات زیر اشاره نمود : 

طرح بنر لایه باز تبریک عید سعید قربان متشکل از چندین لایه است که این لایه ها عبارتند از : وکتور کبوتر، یا png کبوتر، وکتور کعبه یا تصویر خانه خدا، وکتور گل های مینیاتوری، وکتور گل یا png گل ها، تایپوگرافی متن بنر عید قربان : جشن تقربت عاشقان حق مبارک به خط نستعلیق، تایپوگرافی سه بعدی عید سعید قربان، و حدیث امام علی (ع) در مورد عید قربان : عید قربان، روزی است که حرمتی بس بزرگ دارد، پس خدا را بسیار یاد کنید و از او آمرزش بخواهید، و .... که همه این لایه ها به صورت مجزا از یکدیگر میباشد و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد.

طرح بنر تبریک عید سعید قربان با فرمت psd طراحی شده است در نتیجه تمامی لایه ها آن که در بالا نام برده شده قابل ویرایش هستند.

طرح بنر لایه باز عید قربان در سایز استاندارد 30 در 42 یا A3 و با dpi 300 طراحی شده است که این سایز و این رزولویشن را شما می توانید به هر اندازه ای که مد نظر شماست در بیارید بدون افت کیفیت در زمینه چاپ به طور مثال شما می توانید سایز این بنر را به 2 در 3 متر و با dpi 72 تغییر دهید و در استندهای سطح شهر که شهرداری برای این موارد تعبیه دیده است استفاده نمایید و یا به همین نسبت در سایز 3 در 4 متر چاپ نمایید منتها تناسب سایز را رعایت بفرمایید تا چیدمان طراحی بهم نخورد.

طرح بنر لایه باز و پوستر لایه باز عید سعید قربان را می توانید هم به صورت دیجیتالی و هم به صورت افست چپ نمایید این بستگی به کار شما دارد اما این سایز و این طراحی به ویژه برای چاپ بنر طراحی شده است و فرمت رنگی این بنر یعنی عید سعید قربان به صورت cmyk میباشد که در نتیجه چاپ آت روی بنر و یا هر متریالی دیگری مانند پوستر و ... با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت و به همان کیفیت چاپ خواهد شد.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای اعیاد مذهبی ,