طرح بنر بازگشایی مدارس لایه باز

(ویژه بازگشایی پیش دبستانی ها و دبستان ها)

 بنر+بازگشایی+مدارس+لایه باز

نمونه های لایه باز این طرح :
 

دانلود بنر بازگشایی مدارس لایه باز
 

 دانبود+بنر+بازگشایی+مدارس+لایه باز

ویژگی های

طرح بنر بازگشایی مدارس لایه باز

این طرح با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است و متشکل از لایه های ذبل میباشد که فهرست وار عبارتند از :

وکتور پرچم ایران یا png پرچم ایران با کیفیت بسیار بالا، وکتور شاخ برگ درختان یا png برگ های درختان ، وکتور دختربچه باحجاب در حال رفتن به مدرسه به همراه وکتور پسربچه در حال رفتن به مدرسه، png درخت کودکانه و فانتزی، متن

بنر بازگشایی مدارس

شکوفه های گلستان علم و دانش به مدرسه خوش آمدید به خط نستعلیق ، جمله رهبر در مورد دانش آموزان و بازگشایی مدارس : در بلندمدت هیچ چیز به اندازه ی تعلیم و تربیت اهمیت ندارد به خط زیبای نستعلیق، وکتور سبزه و یا png تپه های فانتزی و سرسبز، وکتور کیف و یا png کیف و لوازم التحریر دانش آموزان ، وکتور زنگ مدرسه یا png کتاب، سیب و برگهای پاییزی، وکتور گل و گیاه های فانتزی و کودکانه مخصوص بنر و طراحی های کودکانه ، و... که تمامی لایه های نام برده بالا را می توانید رد فتشاپ به راحتی ویرایش و ادیت نمایید.

بنر بازگشایی مدارس لایه باز

را می توانید در انواع چاپ های دیجیتال و افست خود استفاده نمایید اما بازرترین استفاده این طرح در چاپ بنر بازگشایی مدارس بخصوص پیش دبستانی ها و دبستان به صورت ابعاد 300 در 150 سانتی متر میباشد اما شما می توانید علاوه بر این سایز در سایر سایزهای دیگر استفاده و چاپ نمایید.

بنر بازگشایی مدارس لایه باز

در چاپ بنر مخصوص مراسم بازگشایی مدارس دبستان ها، پیش دبستانی ها، موسسات آموزشی و ... در مراسم جشن شکوفه ها و یا غنچه ها که در اول مهر برگزار میشود قابل استفاده میباشد.

 

سایر طرح های جشن شکوفه ها و غنچه ها را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های جشن الفبا را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را نیز می توانید از این قسمت مشاهده  و دانلود نمایید


جدول مشخصات طرح بنر بازگشایی مدارس   

کد طرح 1618
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*150 cm
حجم فایل 53 MB
قیمت(تومان) 4100

 ......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای مدارس ,