بنر لایه باز دهه امامت و ولایت

 دانلود بنر دهه امامت و ولایت

نمونه طرح لایه باز  
 

 دانلود بنر دهه امامت و ولایت


 متن بنر دهه امامت و ولایت


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز دهه امامت و ولایت

کد طرح
1562
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
28 MB
قیمت(تومان) 3600

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت می توان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان با فرمت psd و به صورت لایه باز میباشد که لایه های این طرح عبارتند از : وکتور کبوتر، یا png کبوتر، وکتور گل های مینیاتوری، تایپوگرافی دهه امامت و ولایت گرامی باد، تصویر غدیر خم، یا تصویر به امامت رسیدن حضرت علی (ع) ، وکتور تذهیب، نقوش اسلامی و اسلیمی در زمینه طراحی ، وکتور یا png گل ، متن دهه امامت و ولایت: فرا رسیدن عید سعید قربان و آغاز دهه امامت و ولایت بر عموم مسلمین جهان مبارک باد به خط نستعلیق، و... که همگی این لایه ها قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ میباشد و شما می توانید با توجه به سلیقه خود این لایه ها را جابه جا یا حذف و اضافه نمایید.

طرح پلاکارد دهه امامت و ولایت و عید سعید قربان در سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است و شما می توانید سایز این بنر را تغییر دهید به طور مثال میتوانید سایز این طرح را به 3 در 4 متر و با dpi 72 تغییر دهید و در استندهای سطح شهر که شهرداری تعبیه نموده است استفاده نمایید و هیچگونه افت کیفیت چاپی نخواهد داشت.

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت را می توانید هم به صورت افست و هم به صورت دیجیتالی چاپ نمایید مانند چاپ پوستر و چاپ بنر و ... استفاده نمایید.

طرح بنر لایه باز دهه امامت و ولایت با فرمت رنگی cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ آن با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك