طرح بنر لایه باز هفته دولت

دانلود+بنر+هفته+دولت
 

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر+هفته+دولت


 طرح+بنر+هفته+دولت


جدول مشخصات دانلود بنر لایه باز هفته دولت

کد طرح
1570
فرمت PSD
مد رنگی
CMYK
رزولیشن 300
سایز 30*42 cm
حجم فایل
47 MB
قیمت(تومان) 3800

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز هفته دولت میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

طرح بنر لایه باز هفته دولت با فرمت psd و در نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است که متشکل از لایه باز زیر میباشد: وکتور گل ، وکتور گل های مینیاتوری، png گل های اسلیمی، تصویر png رهبر و یا مقام معظم رهبری،متن بنر هفته دولت : گرامی باد یاد و خاطره دلاور مردان شهیدان رجایی و باهنر، وکتور یا png پروانه، وکتور اسلیمی و طرح های تذهیب در بکگراند طراحی ، تایپوگرافی هفته دولت گرامی باد، و جمله رهبر در مورد هفته دولت : توصیه من به مردم و تمامی دستگاه های دولتی آن است که نیروی مردم رت قدر بدانند، وکتور گل های پرپر ، و ... که همگی این تصاویر و لایه ها قابل ویرایش و ادیت میباشد و شما به راحتی می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته دولت در سایز استاندارد 30 در 42 و با dpi 300 طراحی شده است که شما می توانید این سایز را با توجه به اندازه های مورد نظر خود تغییر و تحول دهید، به صورت مثال می توانید این سایز را به 3 در 4  متر و با دی پی ای 72 تغییر دهید و سپس چاپ نمایید بدون هیچگونه افت کیفیتی.

طرح بنر هفته دولت در مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است ئر نتیجه خروجی چاپ آن با طرح اولیه ان تفاوتی نخواهد داشت و شما به راحتی می توانید طرح را روی انواع متریال ها مانند بنر و پوستر چاپ نمایید بدون هیچگونه افت کیفتی رنگی.

شما می توانید این طرح را یعنی طرح بنر لایه باز هفته دولت را هم به صورت دیجیتالی مانند بنر و هم به صورت افست ماشینی مانند پوستر در تیراژ بالا یا پایین و ... چاپ نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در :

تصوير استاتيك