دانلود بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس

بنر+آغاز+سال+تحصیلی+و+هفته+دفاع+مقدس
 

نمونه طرح لایه باز    
 

دانلود بنر هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس
 

 طرح بنر بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس


جدول مشخصات طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس   

کد طرح 1604
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*100 cm
حجم فایل 80 MB
قیمت(تومان) 3500

 ..........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس می توان به نکات و موارد ذیل اشاره نمود که عبارتند از :

طرح بنر لایه باز آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس در فرمت psd و به صورت لایه باز در سایت پی اس دی پرینت طراحی شده است که متشکل از لایه های زیر میباشد که عبارتند از  : تصویر png چفیه، تصویر png مداد و لوازم التحریر مدرسه ، تصویر png کتاب ، تصویر png پرچم ایران ، وکتور برگ ، تصویر با کیفیت دیوار ، وکتور تحته سیاه یا png تخته سیاه مدرسه ، جمله امام علی در مورد تحصیل : آن که برای تحصیل علم بیرون رود همانند مجاهد در راه خداست ، و متن بنر بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس: آغاز سال تحصیلی و هفته دفاع مقدس گرامی باد به خط نستعلیق، و ... که تمامی این طرح ها به صورت لایه مجزا از یکدیگر میباشد و به راحتی می توانید ویرایش و جابه جا نمایید.

طرح بنر لایه باز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس در سایز استاندارد 3 در 1 متر و با رزولویشن 72 طراحی شده است که بسیار مناسب چاپ بنر در این ابعاد میباشد.

شما می توانید این طرح یعنی طرح بنر بارگشایی مدارس و اعاز هفته دفاع مقدس را برای آغاز سال تحصیلی که متقارن است با هفته دفاع مقدس به عنوان بنر در آموزشگاه ها، مدارس و موسسات آموزشی و ... استفاده و چاپ نمایید.

طرح بنر هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس دارای کیفیت بالا جهت چاپ در ابعاد بسیار بزرگ تر نیز میباشد.

سایر طرح های هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی را از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های لایه باز بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی را می توانید از این قسمت مشاهده و دانلود نمایید

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح