دانلود بنر لایه باز سالن آرایش و زیبایی بانوان

 بنر برای سالن زیبایی

نمونه طرح لایه باز  
 

 بنر سالن آرایش

 بنر آرایشگاه زنانه


جدول مشخصات طرح سالن زیبایی زنانه

کد طرح 1554
فرمت PSD
مد رنگی CMYK
رزولیشن 72
سایز 300*125 cm
حجم فایل 42 MB
قیمت(تومان) 3700

 .........................................................................................................................

از جمله ویژگی های طرح تابلو یا بنر سالن آرایش و زیبایی زنانه می توان به موارد زیر اشاره نمود : 

طرح بنر آرایشگاه زنانه در قالب فرمت psd و یا به عبارتی لایه باز طراحی شده است که لایه های این طرح متشکل از : وکتور سالن زیبایی یا وکتور زن که برداری است و قابل برش با دستگاه برش لیزر نیز هست، تایپوگرافی سالن زیبایی، اسم ارایشگاه که در اینجا مارال است و شما باید نام مورد نظر خودتون رو بزارید، و نوشته های مربوط به طرح سالن زیبایی که در اینجا ارائه کلیه خدمات آرایشی زیبایی و پوست نوشته شده و همچنین نوشته گریم حرفه ای عرس به خط نستعلیق و زمینه و بکگراند بسیار جذاب و ... که همه ای موارد قابل ویرایش برای شماست.

طرح بنر آرایشگاه و یا طرح تابلو سالن زیبایی در سایز 300 در 125 سانتی و با dpi 72 طراحی شده است که این سایز تقریبا سایز اکثر تابلوهای سالن آرایش و زیبایی زنانه هست در عین حال شما می توانید این سایز را تغییر دهید و به اندازه مورد نظ خود تبدیل کنید.با توجه به کیفیت طرح بزرگ کردن این طرح افت کیفیت در چاپ نخواهد داشت.

طرح لایه باز بنر سالن زیبایی قابل استفاده در انواع چاپ های دیجیتالی و افست شماست اما این طرح بخصوص برای چاپ بنر در سایز مورد نظر شما طراحی شده است و یا روی دیگر متریال ها نیز قابلیت چاپ دارد مانند فلکسی ، استیکر، مش و ... که بستگی به نیاز شما دارد.

طرح سالن آرایش و زیبایی بانوان با مد رنگی استاندارد cmyk طراحی شده است در نتیجه خروجی چاپ آن روی بنر ، استیکر، مش، فلکسی و .... با طرح اولیه آن تفاوتی نخواهد داشت و به همان کیفیت چا خواهد شد.

سایر طرح های بنر سالن آرایش و زیبایی را اینجا مشاهده و دانلود نمایید

سایر طرح های تراکت سالن زیبایی و آرایش را از اینجا می توانید دانلود و مشاهد نمایید.

سایر طرح های کارت ویزیت سالن زیبایی بانوان رو نیز می توانید از اینجا دانلود مشاهده نمایید.

......................................................................................................................

 لینک دانلود وقتی نمایش داده می شود که شما پرداخت را انجام دهید. یادآوری می کنم چناچه به هر دلیلی تراکنش ناموفق باشد (اعم از سرعت پایین ،قطعی و ....) و شما نتوانید به هر دلیلی بعد از پرداخت ، طرح مورد نظر را دانلود نمایید ، لینک دانلود پس از اعلام شما در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما ارسال می شود.

چنانچه لینک دانلود نمایش داده نشد در قسمت "تماس با ما " و یا "تماس با پشتیبانی" اعلام نمایید

خرید و دانلود طرح

دسته بندی شده در : بنرهای آرایشگاه زنانه ,

تصوير استاتيك